Poznaj dietetyka

moje zdjęcie profilowe

Agnieszka Soból

dietetyk psów i kotów, petsitter, biolog

Zwierzęta towarzyszą mi od najmłodszych lat, poczynając od myszek, chomików na psach i koniach kończąc.
Postanowiłam swoją zawodową przyszłość związać z pracą ,która mnie cieszy i satysfakcjonuje. Przyjęła ona formę szeroko pojętej opieki nad zwierzętami obejmującą również pomoc w zakresie zdrowia i dietetyki pupili. Z wykształcenia jestem biologiem, studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prócz tego uzyskałam dyplom petsittera COAPE oraz technika weterynarii.
Swoją praktykę odbyłam w krakowskim szpitalu dla zwierząt znajdującym się w schronisku, co pozwoliło mi poznać wiele zachowań oraz problemów zdrowotnych wśród psów i kotów.
W 2023 roku ukończyłam II edycję kursu ,,Dietetyka psów i kotów” w Warszawie prowadzonego przez Agnieszkę Cholewniak-Góralczyk i Katarzynę Towalewską.
Na co dzień prowadzę konsultacje dietetyczne nie tylko dla zwierząt zdrowych ale i tych mających różne problemy zdrowotne. Moim celem w trakcie konsultacji jest wybranie wspólnie z opiekunem najlepszej, możliwej formy żywienia dla zwierzaka. Na podstawie wypełnionego formularza, otrzymanych wyników jego badań i preferencji opiekuna co do formy żywienia układam dietę lub wybieram odpowiednią karmę. Dobieram także konieczną suplementacje w zależności od jego potrzeb żywieniowych i zdrowotnych. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca oraz uprawiać rekreacyjnie wszelkiego rodzaju sport. Zapraszam do skorzystania z moich usług i zapewnienia swojemu zwierzakowi najlepszej opieki żywieniowej.