Poznaj dietetyka

Angelika Gałkiewicz dietetyk zwierzęcy online

Angelika Gałkiewicz 

Zoodietetyczka (diety psów i kotów) 
Asystentka lekarza weterynarii ze specjalizacją onkologia 

Zainteresowała się żywieniem ze względu na problemy zdrowotne własnej bokserki cierpiącej na przewlekłą chorobę nerek oraz trzustki. Od 2016 roku uczestniczyła w licznych szkoleniach dietetycznych, a następnie ukończyła kurs zawodowy z dietetyki psów i kotów. 
Najchętniej przygotowuje indywidualne plany żywieniowe, ale także dobiera najlepszy możliwy sposób żywienia za pomocą karm komercyjnych. 
Będąc ogromną miłośniczką bokserów zainteresowała się także onkologią do której rasa jest predysponowana. 
Od 2021 roku pracuje jako asystentka lekarza weterynarii w specjalistycznej klinice onkologicznej Vetspec w Groblicach. Pacjenci onkologiczni to jej szczególna pasja. 
Prowadzi na FB grupę edukacyjną Rak’n’Pies i Kot oraz administruje grupę Nerki i Serce na Czterech Łapach. 
Pomaga zarówno pacjentom chorym o często złożonych dolegliwościach jak i pacjentom zdrowym pragnącym jak najlepiej się odżywiać. 
Współpracuje z gastroenterologami oraz nefrologami i oczywiście onkologami weterynaryjnymi. Komleksowo wspiera dietetycznie zwierzęta podczas leczenia onkologicznego, a także pomaga zapobiegać wyniszczaniu organizmu w chorobach nowotworowych czy przy chorobach nerek, wątroby czy trzustki. Z sukcesem także odchudza pacjentów i pomaga znaleźć optymalne diety dla  kotów o delikatnych podniebieniach. 

W wolnych chwilach współtworzy wrocławską grupę tropiącą Niuch i zajmuje się detekcją. Jeździ konno, tańczy taniec towarzyski i kocha kino. 

Zakres usług – komponowanie diet indywidualnych dla zwierząt zdrowych oraz chorych, dobór karm komercyjnych dla zwierząt zdrowych oraz chorych, dobór suplementacji indywidualnej, wspomaganie dietetyczne leczenia onkologicznego 

Gdzie mnie znajdziesz

– stacjonarnie w Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Vetspec w Groblicach k/Wrocławia 
– online w całej Polsce, also in English und auf Deutsch