Poznaj dietetyka

Joanna Kurzyńska

Joanna Kurzyńska

dietetyczka psów i kotów (zoodietetyk), psycholog zwierzęcy

Nazywam się Joanna Kurzyńska. Od kilku lat poszerzam swoją wiedzę na temat behawioru (zachowania) i dietetyki zwierząt. Ukończyłam studia na stopniu inżynierskim na kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich na SGGW w Warszawie. W między czasie odbyłam różnorodne praktyki, uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach m.in. kurs groomerski. Równocześnie pracowałam w hotelu dla psów i kotów pod Warszawą. Po obronie inżynierki zapisałam się na studia podyplomowe w zakresie psychologii zwierząt.
 
Przy zdobywaniu wiedzy zauważyłam pewną bardzo ważną zależność – na zachowanie zwierzęcia wpływa jego zdrowie, dieta, a także środowisko w którym żyje. Jednym z powodów mojego rozwoju w kierunku dietetycznym były problemy zdrowotne mojego psa.
 
W ostatnim czasie ukończyłam kurs zawodowy w PCKZ prowadzony przez Agnieszkę Cholewiak – Góralczyk i Katarzynę Towalewską . Dzięki temu wszystkiemu jestem w stanie połączyć dietetykę z psychologią.

🐱 Dietę dobieram do wieku, aktywności oraz zdrowia zwierzęcia.
🐶 Jeśli widzę konieczność, zalecam dodatkowe badania u specjalistów, aby zminimalizować ból, który ma ogromny wpływ na zachowanie zwierzaka.
🐺 Terapię behawioralną prowadzę zwracając uwagę na dietę i zdrowie mojego pacjenta. Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, seminariach i webinariach.

Serdecznie zapraszam na konsultacje dietetyczne dla psów i kotów!

– stacjonarnie – Grudziądz, ul. Leginów 79-81
– Toruń – przychodnia Provet ( www.facebook.com/provet.torun )
– Bydgoszcz – przychodnia Smartvet ( www.facebook.com/smartvetbydgoszcz )
– konsultacje online