Poznaj dietetyka

Joanna Wiśniewska dietetyk zwierzęcy online

Joanna Wiśniewska

biotechnolog molekularny, dietetyk psów i kotów (zoodietetyk)

Z wykształcenia biotechnolog molekularny specjalizująca się w technikach in vitro, inżynierii genetycznej oraz medycynie regeneracyjnej. 
Dietą BARF zainteresowała się w momencie gdy do domu dołączyła biszkoptowa goldenka, której późniejsze zdrowotne problemy skłoniły ku 
poszerzaniu wiedzy w zakresie dietetycznego wsparcia zwierząt chorych.
Ukończyła kurs zawodowy z dietetyki psów i kotów. Przygotowuje plany żywieniowe dla zwierząt chorych ale i zdrowych chcących zmienić styl żywienia.
Plany żywieniowe opracowuje głównie w oparciu o diety przygotowywane samodzielnie przez opiekunów (dieta gotowana, barf) ale wesprze także w zakresie żywienia karmami komercyjnymi.
W przypadku zwierząt otyłych współpracuje z zoofizjoterapeutą aby kompleksowo wprowadzić plan odchudzania pacjenta.
W mediach prowadzi profil edukacyjny True Nature dietetyka zwierząt, przybliżając opiekunom zasady prawidłowego żywienia psów i kotów.
 
W wolnych chwilach wędruje po warmińskich lasach, czyta kryminały i trenuje tropienie użytkowe (mantrailing) ze swoim psem.
 
Zakres usług – dietetyczne wsparcie psów i kotów chorych jak i zdrowych.
Plany żywieniowe opracowuje głównie w oparciu o diety przygotowywane samodzielnie przez opiekunów (dieta gotowana, barf) 
Wspieram także w zakresie żywienia karmami komercyjnymi.
 
Gdzie mnie znajdziesz? :
Działam stacjonarnie na terenie Olsztyna i okolic. Konsultuję także online.

Możliwość konsultacji:
– stacjonarnie w domu pacjenta (Olsztyn i okolice)
– stacjonarnie w gabinecie weterynaryjnym U PSYjaciół w Jonkowie pod Olsztynem (fb gabinetu https://www.facebook.com/profile.php?id=100059617041053, adres Hanowskiego 17A, 11-042 Jonkowo)
– online