Poznaj dietetyka

Tomek Patej dietetyk zwierzęcy online

Tomek Patej

Rodzynek w stajni Surowych Kotków, działający pod marką osobistą „BONE-a-PET-it, czyli po męsku o mięsku”. Wiedzę płynącą z wykształcenia (jest magistrem AWF ze specjalizacją w sportach siłowych, gdzie żywienie i suplementacja odgrywają ważną rolę) oraz marzenie by zapewnić zdrowie i długowieczność swojemu starszemu psu, przekuł na dyplom certyfikowanego specjalisty żywienia psów i kotów.

Skutecznie wprowadza opiekunów w tajniki sztuki samodzielnego przygotowywania jakościowych posiłków dla ich zwierzaków (dieta BARF). Jego żona, Kasia Zendog, doświadczona psychoterapeutka psów, motywuje go do poszukiwania związków między sposobem żywienia a zachowaniem psów, dzięki czemu zalecenia dietetyczne Tomka wspierają terapie psich pacjentów Kasi.

Prywatnie Tomek nigdy nie owija w bawełnę, lubi się pośmiać, poruszać, pogadać z ludźmi. Nie lubi ograniczeń, ale rozumie, że w niektórych kwestiach, takich jak zdrowie psa lub człowieka, trzymanie się pewnych reguł jest nie tylko ważne, ale wręcz niezbędne. Potrafi wyjaśnić tę konieczność klientowi, dzięki czemu ten czuje, że da radę.

Skontaktuj się ze mną: 793392421