Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Cholewiak-Góralczyk i kocham zwierzęta oraz wszystko, co z nimi związane.

W związku z moją pasją postanowiłam zająć się pracą ze zwierzętami. Jestem doświadczonym dietetykiem psów i kotów, technikiem weterynarii, a od września 2020 r. również dyplomowanym behawiorystą zwierzęcym COAPE. 

Jestem członkiem The European Society of Veterinary and Comparative Nutrition (ESVCN). Prowadzę także autorski kierunek dietetyka psów i kotów na PCKZ. Ciągle się uczę i rozwijam. Wiedzy nigdy dość!

Tak szerokie spektrum wiedzy pozwala mi spojrzeć holistycznie na problemy, z którymi się spotykam podczas wspomagania leczenia kotów i psów. Oprócz tego, że sama praca ze zwierzętami i ich opiekunami daje mi wiele satysfakcji, to pozwala mi jeszcze skuteczniej pomagać także w złożonych problemach zdrowotnych.

Chciałabym, aby każdy zwierzak i jego opiekun mogli jak najdłużej cieszyć się sobą, aby każdy opiekun wiedział jak dobrze karmić i wspierać swojego zwierzaka. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim dietetyką, zarówno kotów, jak i psów.

Jestem propagatorką diet surowych takich jak dieta BARF czy WHOLE PREY, co znajduje także odzwierciedlenie w nazwie założonej i prowadzonej przeze mnie Fundacji Surowe Kotki i Psy.

Regularnie publikuję artykuły eksperckie w prasie branżowej, w magazynach dla opiekunów zwierząt, w mediach społecznościowych oraz na stronie fundacji surowekotki.pl. Wydałam również 4 książki na temat żywienia psów i kotów. Jestem opiekunką pięciu szalonych kocich indywiduów: Anadiego, Antonia, Anakina, Julki i Buliona.

Moje książki