SUROWE KOTKI

Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

O mnie

Nazywam się Agnieszka Cholewiak-Góralczyk i kocham koty. Na tyle, że po trzydziestce zdecydowałam zmienić całe swoje życie po to, żeby móc z nimi pracować i im pomagać.

Zajmuje się dietetyką zarówno kotów, jak i psów, które również są bliskie mojemu sercu. Jestem propagatorką diet surowych – BARFa, WHOLE PREY, FRANKEN PREY. Stąd nazwa tej strony – Surowe kotki, bo moje 4 futra – Anadi, Antek, Anakin i Julka są tak żywione.

Publikuje swoje artykuły w prasie branżowej oraz w magazynach dla opiekunów zwierząt. Prowadzę Fundację Surowe Kotki i Psy zajmującą się edukacją na temat prawidłowego żywienia psów i kotów. Prowadzę szkolenia, pomagam fundacjom i domom tymczasowym.

Jestem też technikiem weterynarii, a pracuje jako konsultant dietetyczny w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej SpecVet w Warszawie i właśnie konczę kurs dyplomowy COAPE “ADVANCED DIPLOMA IN THE PRACTICAL ASPECTS OF COMPANION ANIMAL BEHAVIOUR AND TRAINING”. Koty i psy tak bardzo mnie fascynują, że nigdy nie przestanę się o nich uczyć. Daje mi to wiele satysfakcji.

Prywatnie – żona, mama małego chłopca, który od początku uczony jest prawidłowej opieki nad kotami, graczka komputerowa, fanka literatury fanstasy, niespełniona (jeszcze) pisarka, miłośniczka tatuaży, Lovecrafta, fotografii i dobrego jedzenia.

Back to top