Referencje

Zapoznaj się z opiniami na temat naszej Fundacji i działań. Jesteś uczestnikiem szkoleń albo skorzystałeś z konsultacji? Będzie nam bardzo miło jak podzielisz się opinią w formularzu na dole strony.

Opinia Agnieszki i psa Łatka

Do dr Oli Szuby trafiłam z 10-letnim Łatkiem z polecenia, po zdiagnozowaniu u niego niewydolności nerek III st i przewlekłego zapalenia trzustki. Łatek to wyzwanie, zmaga się jeszcze z alergią pokarmową i niedoczynnością tarczycy, nie słyszy, słabo widzi. Ale dopiero pod opieką Oli Szuby wcześniejsze, wieloletnie, problemy z jelitami ustąpiły. Dr Ola ułożyła ścisłą dietę opartą na gotowanym mięsie i warzywach, wspomaganą suplementami i od lipca zeszłego roku jej przestrzegamy. Łatek przyjmuje również leki. Jestem przekonana, że gdyby nie wiedza i pomoc dr Oli, gdyby nie ułożona przez Nią dieta, Łatka by już nie było. Obecnie jego wyniki się nie pogarszają (a o to walczymy) a sam Łatek jest w dobrej kondycji, nic go nie boli, ma ochotę na spacery i zabawę. Dr Ola Szuba ma olbrzymią, merytoryczną, specjalistyczną wiedzę, jest cierpliwa, zaangażowana, z wielkim, ciepłym sercem do swoich pacjentów. Ja mogę tylko żałować, że wcześniej nie odkryłam Oli Szuby. Agnieszka

Agnieszka

Opinia Artura

opinia o fundacji surowe kotki

Owczarek szkocki-Biegunki,wymioty, zaczerwienione dziąsła . Po konsultacjach z 2 weterynarzami i wykonaniu wszystkich badań okazało się że nie jest chory, lekarze obstawiali alergię pokarmową/nietolerancję. Testowaliśmy karmy weterynaryjne,specjalne dla alergików…(wykonaliśmy testy alergiczne z których wynikało że pies może jeść tylko wołowinę) Gdy już myśleliśmy że mamy odpowiednią karmę-znowu zaczęły się biegunki…Waga spadała, a weterynarze obstawiali różne dziwne choroby (proponowali wykonanie punkcji ze względu na czerwone dziąsła). Po przeszukaniu internetu trafiłem na ekipę z „Surowe kotki i psy”. Naszego Odiego prowadziła Pani Aleksandra Szuba. Po zmianie na BARF i wprowadzeniu diety eliminacyjnej mamy innego psa,obecnie je 5 rodzajów mięsa z suplementami i jest w świetnej kondycji.Przy okazji dziękujemy również za masę porad weterynaryjnych.Obecnie szkota i szczeniaka Aussie, obydwa na BARFie w doskonałej kondycji.

Dziekujemy ekipie oraz Pani Aleksandrze.

Artur

Opinia Moniki

opinia o fundacji surowe kotki

Pani Doktor Aleksandra Szuba jest naszym Aniołem Stróżem.:) Przeszliśmy z naszymi dwoma futrzakami pielgrzymki po lekarzach,ale nikt nie pomógł nam tak bardzo jak Pani Doktor. Ogromna wiedza,zaangażowanie,cierpliwość, i co najważniejsze bardzo ostrożne podejście do wdrażania leków co zbyt frywolnie robi wielu lekarzy. Dla Pani Aleksandry wszystko musi mieć podstawę w badaniach,dopiero na ich podstawie podejmowana jest decyzja. Pani Doktor zawsze reaguje na jakiekolwiek załamanie i natychmiastowo potrafi nakierować nas na inną ścieżkę wiodącą ku lepszemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni,że trafiliśmy pod skrzydła Pani Doktor.:) Polecamy z czystym sumieniem,przy okazji dziękując serdecznie po raz setny.:)

Monika

Opinia Izy, Saby i Antosia – dieta BARF

Aleksandra Szuba weterynarz z sercem.
To dzięki Oli ponad dwa lata temu zdecydowałam się przejść z moimi psami na dietę BARF i to była najlepsza decyzja, zawsze będę za to Oli wdzięczna.
Nie udało by się to, gdyby nie pomoc, na którą zawsze mogłam i mogę nadal liczyć.
Ola jest tylko człowiekiem, ma swoje sprawy, swoje stado i prace, w której spędza dużo czasu, ale nigdy nie odmawia pomocy i zawsze służy radą. Dziękujemy
Saba, Antoś i ja 🙂

Izabela

Opinia Ani, Ziutka i Po

Piszę tą opinie z wielką wdzięcznością dla Pani Agnieszki. Dwa moje psy są pod jej opieką – jeden z IBD a drugi z chorą trzustką. Psiaki są szczupłe i najedzone, problemy żołądkowe się skończyły, mamy więcej spokoju i energii jednocześnie. Czekamy na badania krwi i planujemy odstawienie leków u Po – chora trzustka, a u Ziutka – IBD ani razu nie były podane leki przeciwzapalne! Polecamy!

Anna

Ania i Freya polecają!

opinia o fundacji surowe kotki

Bardzo chciałyśmy podziękować Pani Oli, cudowna osoba z powołaniem i na właściwym miejscu. Po długiej walce z giardia i rozwalonymi jelitami, gdy nasz weterynarz weterynarz rozkładał ręce i już nie miał pomysłu na dalsze leczenie(opcja było zostanie na sterydach) trafiłyśmy pod opiekę Pani Aleksandry, szybko wprowadziła konkretne suplementy i leczenie. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w końcu wyszłyśmy na prosta. Zeszłyśmy ze sterydów, udało się wprowadzić dwa dodatkowe gatunki mięs i wszystkie podstawowe suplementy. Nie muszę się już martwić ciągłymi biegunkami i brzydką kupą jak psiak zje coś czego nie powinien np orzechy 🙂
Jeżeli ktoś ma wątpliwość czy warto skorzystać z konsultacji to tak jak najbardziej warto:) Freya i Ania bardzo dziękują:)

Anna

Rekomendacja Dominika

opinia o fundacji surowe kotki

Dziewczyny robią niesamowitą robotę. Dzięki Aleksandrze pozbyliśmy się wszelkich problemów żołądkowych, a koty po przejściu na BARF są zdecydowanie szczęśliwsze, a my razem z nimi. W końcu zapach z kuwety nie roznosi się na całe mieszkanie, a czyszczenie stało się przyjemniejsze z uwagi na mniejszą częstotliwość załatwiania się. Potrafią dostosować dietę od chorób nerkowych po wątrobowe. Zdecydowanie polecam 🙂

Dominik

Nie byłam przekonana do BARFa

opinia o fundacji surowe kotki

Nie byłam przekonana do BARFa, jednakże skłoniłam się ku niemu z racji załamania zdrowia mojego kota i profilaktycznie dla zdrowego, acz starzejącego się psa – i nie żałuję! Trafiliśmy pod opiekę Pani Kasi Towalewskiej – niezwykle sympatycznej, życzliwej i przede wszystkim rzetelnej osoby z ogromną, merytoryczną wiedzą. Wyjaśniła wszystko krok po kroku i co bardzo dla mnie istotne – tłumaczyła każdy element diety po kolei informując po co jest, dlaczego i jak działa. Nie trzeba było długo czekać na rezultaty, albowiem już po miesiącu wyniki chorego zwierzaka diametralnie się poprawiły, ku zaskoczeniu weterynarzy! Pozostaje mi serdecznie polecić Panią Kasię i całą ekipę Surowych Kotków. Robią świetną robotę zarówno edukując społeczność w zakresie żywienia zwierzaków, jak i pomagając Opiekunom wyprowadzić zwierzaki na prostą.

Marzena

Szkolenie z chorób nerek

Szkolenie z chorób nerek i chorób jelit – bardzo merytoryczne, dużo kompleksowej wiedzy, popartej badaniami 🙂 super! polecam każdemu!

Patrycja Skotak-Kapusta

Szkolenia na bardzo wysokim poziomie

Szkolenia na bardzo wysokim poziomie, ogromna dawka wiedzy, przemiła atmosfera.
Zdecydowanie skorzystam z kolejnych szkoleń, kiedy się pojawią♥️

Marta

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane