Poznaj dietetyka

Magdalena Smoter

Magdalena Smoter

Doradzam opiekunom psów i kotów w sprawie optymalnego żywienia ich pupilów – zarówno stacjonarnie (w gabinecie Zdrowie Czterołapa w Krakowie), jak i online.

Uważam, że nie istnieje jedna, uniwersalnie skuteczna dieta dla każdego, więc po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu staram się dobrać zwierzakowi odpowiedni dla niego system żywienia.

Układam zbilansowane przepisy na posiłki domowe (zarówno gotowane, jak i surowe). Jeśli to możliwe – pomagam też w doborze gotowych karm.

Moimi pacjentami są najczęściej zwierzęta chore, wymagające szczególnej troski i specjalistycznej opieki. Mogę doradzić, jeśli Twój kot czy pies zmaga się z:

– chorobami układu moczowego (nerek czy pęcherza)

– chorobami układu pokarmowego (jelit, wątroby, trzustki)

– alergiami i nietolerancjami pokarmowymi

– zaburzeniami wagi (nadwagą, otyłością czy niedowagą)

– zaburzeniami pracy tarczycy i innymi problemami zdrowotnymi, w których dieta może wspierać zwierzę w powrocie do zdrowia czy poprawić komfort jego życia (m.in. problemy onkologiczne, neurologiczne, kardiologiczne czy ortopedyczne).

Chętnie rozmawiam też z opiekunami zwierząt zdrowych o potrzebach żywieniowych ich podopiecznych.

Zapraszam do śledzenia moich kont w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), gdzie popularyzuję wiedzę o żywieniu kotów i psów, ale też na bieżąco informuję o kursach, szkoleniach czy konferencjach, na których nieustannie poszerzam swoją wiedzę.

Prywatnie jestem opiekunką kotki Lulu i psa Groszka, dla których z przyjemnością gotuję (zawsze lubiłam działać w kuchni). Uwielbiam się uczyć. A jak zostaje trochę czasu, to spędzam go z nosem w książkach i komiksach lub grając w gry – nie tylko komputerowe : )

Umów wizytę stacjonarną w gabinecie Zdrowie Czterołapa (Kraków – Bronowice, ul. Grenadierów 7D):

mail: zdrowieczterolapa@gmail.com

tel.: 12 661 55 00

rejestracja samodzielna: rejestracja.zdrowieczterolapa.pl