Poznaj dietetyka

Magdalena Smoter dietetyk zwierzęcy online

Magdalena Smoter

dietetyczka kotów i psów, technik weterynarii

Żywieniem wspieram organizm chorego zwierzaka (nieobce mi alergie, choroby jelit, trzustki, wątroby czy nerek). Pomagam opiekunom w walce z otyłością pupila. Konsultuję online i stacjonarnie (w Krakowie). Na co dzień opiekuję się kotką Lulu i psem Groszkiem. Sama lubię dobrze jeść i dbać o kondycję – wolny czas spędzam w kuchni, przygotowując zdrowe posiłki dla naszej 12-nożnej rodziny.

Porozmawiajmy

Umów się na konsultację zdalną: dobrzenakarm@gmail.com

lub spotkaj się ze mną osobiście w gabinecie weterynaryjnym Zdrowie Czterołapa w Krakowie: rejestracja.zdrowieczterolapa.pl.

O mnie

Specjalistka ds. żywienia kotów i psów: moją pasją jest tworzenie spersonalizowanych planów żywienia, które wspomagają organizm zwierzaka – zwłaszcza tego chorego, wymagającego szczególnej opieki. Pomagam w walce z otyłością. Mam doświadczenie w pracy m.in. z pacjentem alergicznym, z chorobami jelit, trzustki, wątroby czy nerek. Doradzę też, jak żywić zwierzaka zdrowego.

Dietetyka na miarę: niezależnie od tego, czy preferujesz posiłki domowe, czy karmy komercyjne, jestem tutaj, aby pomóc Ci dostosować dietę do potrzeb Twoich i Twojego podopiecznego.

Niezmiennie doskonalę się: stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić moim pacjentom najlepszą opiekę. Jestem absolwentką pierwszej edycji kursu zawodowego „Dietetyka psów i kotów” prowadzonego przez Agnieszkę Cholewiak-Góralczyk i Katarzynę Towalewską z Fundacji Surowe Kotki i Psy. Z kolei uzyskując państwowy tytuł technika weterynarii, potwierdziłam swoją wiedzę związaną z fizjologią i chorobami zwierząt. Stale ją uzupełniam, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Doświadczenie w pracy z pacjentem chorym zdobyłam, działając u boku lekarzy w gabinecie weterynaryjnym Zdrowie Czterołapa w Krakowie. Z wyróżnieniem ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Behawiorystyka zwierząt towarzyszących” w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. I choć nie prowadzę konsultacji behawioralnych, zdobyta wiedza pozwala mi pełniej spojrzeć na problemy pacjenta dietetycznego.

Dzielę się wiedzą: regularnie publikuję cenne wskazówki dietetyczne na Instagramie i Facebooku. Polub mnie, aby poznać tajniki dobrego karmienia kotów i psów.

Twój zwierzak zasługuje na najlepszą opiekę, a ja jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc!