Fundacja Surowe Kotki i Psy

Konsultacje dietetyczne

Konsultacje dietetyczne

Oferujemy dwie formy konsultacji żywieniowych: stacjonarne w Markach pod Warszawą oraz online. Przyjmujemy psy, koty oraz fretki.  

Na konsultację online możesz zgłosić się do wszystkich naszych specjalistów: Agnieszki Cholewiak-Góralczyk, Aleksandry Szuby, Marii Budzyk, Michaliny Śliwińskiej, Hanny Lewandowskiej, Kasi Szrajdy, Basi Demczuk, Joanny Kempy, Magdy Dymarczyk oraz Tomasza Pateja.

Na konsultację stacjonarną w Markach pod Warszawą możesz umówić się do: Agnieszki Cholewiak-Góralczyk, Michaliny Śliwińskiej, Basi Demczuk, Hanny Lewandowskiej oraz Tomasza Pateja.

Uwaga! Czas oczekiwania na konsultację do Agnieszki Cholewiak Góralczyk to aktualnie ok. 2,5 miesiąca.

Przed zapisem zapoznaj się z regulaminem konsultacji. 

 
Fundacja Surowe Kotki i Psy
Fundacja Surowe Kotki i Psy

Co obejmuje konsultacja?

Wywiad zdrowotno-żywieniowy

Analiza wyników badań oraz stylu życia pacjenta pod kątem żywieniowym i wprowadzenie ewentualnych zmian w diecie z nimi związanych.

Rozmowa 1:1

Podczas konsultacji możesz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania związane ze sposobem żywienia Twojego pupila.

Indywidualny plan działania

Plan diety zawierający wszelkie instrukcje i zalecenia żywieniowe oraz suplementacyjne, a także uwzględniający stan zdrowia Twojego pupila oraz alergie i nietolerancje.

Zalecenia żywieniowe

Indywidualnie opracowany jadłospis, uwzględniający wszystkie niezbędne składniki i suplementy.

Cennik konsultacji

Najczęściej zadawane pytania

Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzony zostanie wywiad dietetyczny dotyczący Twojego zwierzęcia i Waszego stylu życia, jak również interpretacja dostarczonej dokumentacji medycznej i dotychczasowego sposobu odżywiania. Omówiony zostanie formularz dietetyczny, który powinieneś wypełnić przed konsultacją. ( stanowi on podstawę do rozmowy, pozwala na przekazanie wszystkich ważnych informacji, a dietetyk zawsze będzie mógł wrócić do niego, jeśli dojdzie do procesu układania zaleceń dietetycznych.)

Czas trwania jednej konsultacji do 60 minut. 

Konsultacje kolejne mogą spełniać rolę motywatora, kontroli postępów, modyfikacji diety ale również dają możliwość regularnego uzyskiwania odpowiedzi na nurtujące pytania

Konsultacja kolejna odbywa się zazwyczaj po 6-8 tygodniach stosowania zaleceń dietetycznych lub w zależności od potrzeb właściciela zwierzęcia. Czasami wystarczające są kontrole co kilka miesięcy.

Częstotliwość konsultacji jest uzależniona również od dyspozycyjności dietetyka i wolnych terminów, dlatego sugerujemy rezerwację i opłacanie terminów z wyprzedzeniem.

Pierwsza konsultacja może się odbyć osobiście w gabinecie, poprzez telefon (tylko z numerami polskimi), lub online (możliwości zależne od wybranego dietetyka). 

Oczywiście, podczas konsultacji omówimy wszelkie możliwości żywieniowe Twojego pupila i w oparciu o wyniki badań wybierzemy najlepszą opcję. 

Badania obowiązkowe przed pierwszą wizytą to: morfologia, biochemia, jonogram (wapń, fosfor, sód, potas, chlorki, magnez) oraz historia leczenia. 

Dobrze jest mieć aktualne USG, badanie moczu, kału oraz echo serca. 

Choć jesteśmy zwolenniczkami diet surowych to oferujemy ułożenie także innych diet. 

Tak, jak najbardziej. 

Zapisz się na konsultacje

Po wypełnieniu formularza zostanie on przekazany do jednego z dietetyków naszej fundacji wybranego na podstawie zawartych w nim informacji. Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji u konkretnego dietetyka, napisz o tym wypełniając zgłoszenie. Czas oczekiwania na odpowiedź do 2 dni roboczych.

Uwaga! Zgłoszenia na wizytę do Agnieszki Cholewiak-Góralczyk to trafiają na listę rezerwową ze względu na przepełniony grafik. 

Przed zapisem zapoznaj się z regulaminem konsultacji.

Sprawdź lokalizację naszego gabinetu:

Marki 05-270

ul. Fabryczna 9/-1